LinkWithin

Related Posts with Thumbnails

piątek, 14 marca 2014

#DoCavy - piątek 14.03.

Czas na małe innowacje na blogu. Już w zeszłym roku próbowałem odejść od opieraniu bloga wyłącznie na samych notkach degustacyjnych, dlatego też sporo wpisów dotyczyło bardziej opisu odwiedzanych podczas podróży producentów, niż samych butelek. Jak patrzę na posty z początku obecnego roku, to widzę, że znowu pojawiło się sporo postów "butelkowych". Czas to zmienić. Jednym z kroków w tę stronę jest cotygodniowy cykl postów #DoCavy, zainspirowany podobnym cyklem (ale codziennym) Pawła Opydo z bloga Zombie Samuraj. Paweł pisze w zasadzie o wszystkim, my naturalnie skupimy się na tematach około winnych. 

Na czym będzie polegał cykl #DoCavy? Co piątek będę dzielił się z Wami najciekawszymi linkami do znalezionych przeze mnie materiałów dotyczących wina, idealna lektura na weekend do kieliszka cavy :)

Zaczynamy:
Wyśmienitych win wypitych w najbliższy weekend życzę! :)

3 komentarze:

Zapraszam do wypełnienia ankiety o chilijskim winie Porta: http://ankieta.winoporta.pl/. Najciekawsze opinie zostaną nagrodzone opisywanym winem.

Nazwa #DoCavy jest do bani :)

Lepiej jak się tą nazwę usłyszy niż przeczyta. W wersji słyszanej znacznie szybciej nasuwa się skojarzenie z kawą popijaną do porannej prasy. :) Dla mnie jest ok :)

Prześlij komentarz

Masz inną opinię? Myślisz podobnie? Będę wdzięczny za komentarz